Επίσημος Χορηγός στο ENDOMARCH Greece RUN/WALK, 3 Απριλίου 2016
![Επίσημος Χορηγός στο ENDOMARCH Greece RUN/WALK, 3 Απριλίου 2016 Επίσημος Χορηγός στο ENDOMARCH Greece RUN/WALK, 3 Απριλίου 2016](https://iaso.blob.core.windows.net/userfiles/images/default-source/news/07032016_xorigos.tmb-730x387.jpg?sfvrsn=d9541dfd_10)
![Επίσημος Χορηγός στο ENDOMARCH Greece RUN/WALK, 3 Απριλίου 2016](https://iaso.blob.core.windows.net/userfiles/images/default-source/news/07032016_xorigos_small.jpg?sfvrsn=ca435587_0)
Λάβετε θέσεις στον αγώνα... ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης για την Ενδομητρίωση.
Το ΙΑΣΩ ως Επίσημος Χορηγός του Αγώνα, αποτελεί τη μοναδική Γυναικολογική Κλινική στην Ελλάδα που στηρίζει το ENDOMARCH Greece RUN/WALK, στο πλαίσιο του κινήματος ENDOMARCH WORLDWIDE για την ενημέρωση και την ευαισθητοποίηση των γυναικών για την Ενδομητρίωση. Πρόκειται για έναν Αγώνα Δρόμου 5 χιλιομέτρων ο οποίος θα διεξαχθεί παράλληλα με έναν Περίπατο 2,5 χιλιομέτρων στους δρόμους του δήμου Φιλοθέης-Ψυχικού, στις 3/4/2016.